Turizm İşletmeli Belgeli Otellerde İnceleme

Yazar: ugm5p

İl Müdürü Tanır, Pandemi Nedeniyle Normalleşme Sürecinde Hizmet Vermeye Başlayan Bakanlığımızdan Turizm İşletmeli Belgeli Otellerde İncelemelerde Bulunuyor…
5 yıldızlı Oruçoğlu Termal Oteli; pandemi nedeniyle normalleşme sürecinde güvenli turizm sertifikasını alan otellerimiz arasındadır.

İl Müdürü Tanır ve Müdür Yardımcısı V. Cemil Kaynak; Termal Resort Oruçoğlu’nda incelemelerde bulunarak, alınan önlemlerle hakkında Genel Müdür Emrah Esen’den bilgi aldı. Ayrıca pandemi sürecinde en çok etkilenen turizm sektöründe konaklama tesislerinin karşılaştığı zorluklar ve beklentileri ile ilgili istişarede bulundular.

İl Müdürü Tanır; belgeli otel ziyaretlerine devam ediyor…

İl Müdürü Tanır, Pandemi Nedeniyle Normalleşme Sürecinde Hizmet Veren, Bakanlığımızdan Turizm İşletmeli Tesislerde İncelemelerde Bulundu.
İl Müdürü Tanır ve Müdür Yardımcısı Adalet Atacan; Sultandağı ilçesinde bulunan Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisi ile Yeşilçiftlik Kasabası’nda faaliyet gösteren Ege Grand Oteli’ni ziyaret ederek, pandemi sürecinde tesislerin karşılaştığı zorluklar ve beklentileri ile ilgili istişarelerde bulundular.