Tanıtımda Her Fırsatı Değerlendiriyoruz

Yazar: ugm5p

İl Müdürü Tanır; “Tanıtımda Her Fırsatı Değerlendiriyoruz.”
“Yatıya Misafirim Var” adlı yarışma programı için; Kanal D’de ekibi tarafından uygun görülen ailelerle yapılan çekimlerin ilki Afyonkarahisar’da gerçekleştirildi. 6-7 Kasım tarihleri arasında yayınlanması planlanan yarışma programının Afyonkarahisar’da yapılan çekimleri yapıldı.

https://www.facebook.com/afyonilkultur/videos/669329780688084/

İl Müdürü Tanır; Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in desteğinde misafirperverliğimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığımız gelenek göreneklerimizi ve kültürümüzü tanıtma fırsatı sunan Kanal D’de yayınlanacak “Yatıya Misafirim Var” programına kolektif destek verdik.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e, Belediye Sosyal Kültürel İşler Müdürü İhsan Akar’a, Muhtarlar Derneği başkanı Suat Uygur’un şahsında dernek üyelerine, Tarihi Taşhan müsteciri İhsan Soysal’a, Mihrioğlu Konağı sahiplerinden Halil Mihrioğlu ve ekibine, Aşçılar Derneği Başkanı Hamza Kalkan’a, Keçe ustalarımız Gülenay Yalçınkaya ve Fahrettin Arpaözü’ne, Ebru ustamız Zeynep Gürman’a, İl Müdür yardımcılarımız Adalet Atacan ve Cemil Kaynak’a, Şube müdürlerimiz Ümran Cura ve Zehra Acar’a, Müze müdürümüz Mevlüt Üyümez’e, il müdürlüğümüz personelleri Kadir Beşer ve İbrahim Uslu’ya ayrıca emeği olan herkese teşekkür ederiz.

Özellikle Afyonkarahisar’ı temsil eden Gülenay hanıma ve Kanal D ailesine de teşekkür ederiz.” dedi.

https://www.facebook.com/afyonilkultur/videos/1235558193481740/